Henley Business School

W dniach 6-8 czerwca na naszej uczelni odbędzie się ciekawy warsztat. Studenci jednej z najlepszych na świecie szkół biznesowych Henley Business School wraz ze studentami Uniwersytetu Ekonomicznego będą pracować konsultingowo nad wyzwaniami 6 wrocławskich start-upów.

Jeden ze start-upów to przedsięwzięcie studentów naszej uczelni.

"Ada to darmowa automatyczna asystentka, która analizuje rynek w poszukiwaniu najlepszych ofert. Powiedz, czego szukasz — a Ada za darmo wyśle do Ciebie SMS-em swoje propozycje i umówi Cię na spotkanie. Jeżeli masz mieszkanie, Ada pomoże Ci wynająć mieszkanie bez pośrednika. Dodaj swoją nieruchomość, a my znajdziemy Ci potencjalnych najemców i zajmiemy się umawianiem spotkań. Dowiedz się więcej na www.adaonline.pl "

Chcesz wiedzieć przed jakimi wyzwaniami stoją młodzi przedsiębiorcy? Może Twoje spojrzenie pomoże im rozwinąć skrzydła?

Znasz angielski? Jesteś na studiach magisterskich? Może dołączysz?

Pytania i zgłoszenia wyślij na adres: katarzyna.oleszek@ue.wroc.pl