Sympozjum Global Challenges of Management Control and Reporting

I Międzynarodowe Sympozjum Naukowe – Global Challenges of Management Control and Reportingksiazka_1

W roku 2016 Katedra Rachunku Kosztów, Rachunkowości Zarządczej i Controllingu podjęła aktywne działania w kierunku realizacji jednego z filarów strategii uczelni dotyczący rozwijania aktywności międzynarodowej w obszarze publikacji i badań naukowych. W efekcie 18 października 2016 roku w Karpaczu odbędzie się I Międzynarodowe Sympozjum Naukowe pt. „Global Challenges of Management Control and Reporting” podczas, którego zostaną zaprezentowane referaty dotyczące głównych wyzwań rachunkowości zarządczej i raportowania przez naukowców z uczelni krajowych i zagranicznych (w tym, z Australii, Brazylii, Estonii, Finlandii, Niemiec oraz Węgier). Referaty w języku angielskim zostały opublikowane w Pracach Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Nr 441 pod red. M. Nowak i J. Dyczkowskiej.

Program sympozjum naukowego TUTAJ