Ocena wyróżniająca Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla kierunku zarządzanie na Wydziale EZiT w Jeleniej Górze

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, Uchwałą Nr 535/2016 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 6 października br. w sprawie oceny programowej na kierunku Zarządzanie, na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia uzyskał ocenę wyróżniającą.
W uzasadnieniu wskazano, że „Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc kształcenie na kierunku Zarządzanie, spełnia w stopniu wyróżniającym większość przyjętych kryteriów jakościowych oceny programowej”.
Uzasadniając ocenę wyróżniającą wskazano, że:
Pozostałe kryteria, w opinii Polskiej Komisji Akredytacyjnej, zostały spełnione przez Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki „w pełni” .
Poniżej możecie Państwo zapoznać się z treścią Uchwały.