Tysięczny absolwent studiów MBA

Niedawno miała miejsce obrona tysięcznej pracy magisterskiej przygotowanej w ramach programu
Executive MBA i zatytułowanej "Zarządzanie produkcją według koncepcji Lean Management w Vermeiren Polska". Autorem pracy, a zarazem tysięcznym absolwentem Programu EMBA jest Pan Dominik Drużyłowski, dyrektor produkcji w przedsiębiorstwie Vermeiren Polska. Praca została napisana pod kierunkiem prof. Ewy Konarzewskiej-Gubały, Dyrektora studiów MBA w latach 1993-2016.

Magisterskie Studia Menedżerskie MBA są intensywnymi, niestacjonarnymi studiami II stopnia w zakresie zarządzania, których absolwenci otrzymują dyplomy magistra zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz certyfikaty międzynarodowe MBA, sygnowane przez cztery uczelnie partnerskie.
Program, prowadzony nieprzerwanie od 1993 roku w formie Executive MBA, został zaliczony do klasy profesjonalnej w ratingu programów MBA w 2006, 2008 i 2010 roku oraz do klasy profesjonalnej plus w ratingu programów MBA w 2012, 2014 i 2016 roku w ratingu przeprowadzanym co dwa lata przez Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej FORUM.