Oferta pracy w Dziale Płac

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta do Działu Planowania i Rachuby Płac.
Oczekiwania:
•    znajomość zagadnień płacowych, w tym dotyczących rozliczania umów cywilnoprawnych,
•    znajomość przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy,
•    wykształcenie wyższe,
•    odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
•    umiejętność pracy pod presją czasu,
•    komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Główne zadania:

•    naliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych,
•    rozliczanie umów cywilnoprawnych,
•  prowadzenie dokumentacji związanej z wypłaconymi wynagrodzeniami i zasiłkami, sporządzanie zeznań podatkowych, dokumentacji do ZUS,
•    obsługa pracowników oraz zleceniobiorców w obszarze płacowym

Oferujemy:
•    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•    możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
•    przyjazną atmosferę w pracy,
•    pakiet socjalny

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: barbara.mildner@ue.wroc.pl
Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

zamknij