Kurs pedagogiczny w ramach studium doktoranckiego

W  ramach Dziennego Studium Doktoranckiego  Wydziału Nauk Ekonomicznych  zostaną uruchomione  zajęcia dydaktyczne  z przedmiotów:
Zaliczenie bloku tych przedmiotów umożliwi słuchaczom otrzymanie zaświadczenia o ukończeniu kursu pedagogicznego.
W bieżącym roku akademickim w/w blokiem zajęć objęci będą słuchacze II roku studiów stcjonarnych doktoranckich oraz zatrudnieni na uczelni asystenci (którzy nie ukończyli kursu pedagogicznego), a także  doktoranci lat wyższych, o ile planują podjęcia starań o zatrudnienie na uczelni w roku akad. 2008/09 po uzyskaniu stopnia doktora.
Kurs pedagogiczny będzie organizowany także w roku akad. 2008/09.
W bieżącym roku, planowany termin zajęć w ramach kursu pedagogicznego przewidywany jest w pierwszej połowie czerwca.

Zapisy na kurs pedagogiczny w ramach dziennego studium doktoranckiego w semestrze letnim  roku akad. 2007/08

O udział w zajęciach kursu pedagogicznego mogą ubiegać się:

Kandydaci planujący uczestnictwo w w/w kursie pedagogicznym proszeni są o wypełnienie załączonego kwestionariusza i złożenie w Dziekanacie Wydziału Nauk Ekonomicznych w terminie do 30 marca 2008 roku (pok. 121,bud A, w godz. 11:00-13:00)

Kwestionariusz