PROJEKT BIPS – Biznesowe Indywidualne Programy Studiów

W poniedziałek, 11 września 2017 roku w rektoracie odbyło się pierwsze spotkanie zespołu pracującego nad nowym przełomowym projektem dydaktycznym naszej Uczelni.

W spotkaniu uczestniczyli prof. Jerzy Niemczyk – Prorektor ds. Nauki, prof. Bartłomiej Nita – Prorektor ds. Finansów i Rozwoju oraz koordynatorzy tego innowacyjnego projektu: dr Anna Witek-Crabb, dr Sylwia Wrona i Bartłomiej Postek – Prezes Zarządu Funmedia i pełnomocnik Rektora ds. strategii, współpracy z biznesem i rozwoju przedsiębiorczości akademickiej, oraz Rafał Trzaska – Reprezentant biznesu.

BIPS, czyli Biznesowe Indywidualne Programy Studiów – to projekt, który będzie kierowany do grupy ambitnych studentów, chcących zdobyć wyjątkowe doświadczenie dzięki kilkusemestralnej pracy pod okiem mentora biznesowego i tutora akademickiego. BIPS ma na celu przyspieszenie kariery studenckiej i rozwój kluczowych kompetencji poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii i indywidualne wsparcie udzielane studentowi przez społeczność związaną z Uczelnią. W czasie tych dualnych, biznesowo-akademickich studiów, student będzie pracował nad projektami indywidualnymi i grupowymi, pod okiem doświadczonych opiekunów.

Partnerstwo: STUDENCI – NAUKA – BIZNES

studenci_biznes_nauka