Student Uniwersytetu Ekonomicznego otrzymal stypendium Ministra NiSW

14 grudnia Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikował listę studentów, którym przyznał nagrodę za wybitne osiągnięcia. Milo nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazł się student kierunku zarządzanie na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego, Robert Jadach.
Ze wszystkich uczelni wpłynęło do Ministerstwa 1275 wniosków o stypendium, spośród których specjalnie powołana komisja, składająca się z 24 ekspertów reprezentujących siedem obszarów nauki i sztukę, wyłoniła 645 laureatów. Stypendium wynosi 15.000 zł i jest wypłacane jednorazowo.
Robertowi serdecznie gratulujemy.