Byliśmy z wizytą w Shanghaju

W dniach 11-17 grudnia 2017 roku delegacja Akademickiego Związku Sportowego naszej Uczelni wspólnie z kierownikiem SWFiS Tomaszem Dąbrowskim na zaproszenie Uniwersytetu Jiao Tong w Shanghaju uczestniczyła w spotkaniach dotyczących współpracy sportowej.

1_tmp

Podczas wizyty omawiano dotychczasowe kontakty sportowe pomiędzy naszymi Uniwersytetami oraz dyskutowano na temat nowego projektu organizacji cyklicznego turnieju tenisa stołowego pod hasłem „Droga jedwabnego szlaku”.
Na uroczystej kolacji wydanej przez prof. Ansheng Zhung (Jiao Tong University) rozmawialiśmy o możliwości szerszej współpracy nie tylko sportowej.

egnofijhjndhedjl

Andrzej Hrehorowicz zaprosił rektora Jiao Tong University do wizyty w naszym mieście. Zaproszenie zostało przyjęte z deklaracja wizyty w 2018 roku.