Studenci z Malty z wizytą u nas

W dniach 31 stycznia – 3 lutego na naszej Uczelni gościliśmy grupę studentów wraz z ich opiekunami z University of Malta . Wizyta odbyła się w ramach dwustronnej umowy międzyuczelnianej a koordynatorami ze strony UE były dr hab. Sylwia Przytuła, prof. UE oraz dr Katarzyna Tracz-Krupa (Katedra Zarzadzania Kadrami). University of Malta reprezentowali prof. Frank Bezzina (dziekan Wydziału FEMA), prof. Vincent Cassar (z-ca dziekana) i dr Emanuel Said (dyrektor Departamentu Marketingu).

Agenda wizyty zakładała moduł naukowy realizowany w postaci zajęć i warsztatów  jakie studenci z Malty odbyli razem ze studentami studium podyplomowego Buisness Commincation, a także moduł praktyczny w postaci wizyt w firmach. Dzieki uprzejmości takich firm jak Bosch, 3M Innovation Center oraz IBM studenci z Malty mogli odwiedzic te firmy, uczestniczyć w prelekcjach, zobaczyć proces produkcyjny, innowacyjne rozwiązania z zakresu produkcji, technologii informatycznych i dowiedzieć się o sposobach zabezpieczenia danych w cyberprzestrzeni.
Szczególne podziękowania kierujemy do pań Katarzyny Krysińskiej-Kościńskiej i Natalii Dernowskiej z Robert Bosch, do pani Emilii Demczur z firmy 3M, do pani Karoliny Gonery i pana Jarosława Jackowiaka z firmy IBM – za poświęcenie nam cennego czasu i atrakcyjnie zorganizowanie spotkań dla naszych Gości z Malty.
Poza  walorami naukowymi i praktycznymi studenci mieli możliwość zwiedzania Wrocławia, byli w Panoramie Racławickiej, na Skytower i doświadczyli uroków miasta i nocnego życia studenckiego

2018-01-31_malta_(1)

2018-01-31_malta_(4)