Wysokie wynagrodzenia absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Firma Sedlak & Sedlak  przeprowadziła w 2017 r. ogólnopolskie badanie wynagrodzeń, w którym wzięło udział ponad 150 tys. osób, wśród nich około 6 tys. absolwentów uczelni ekonomicznych. Mediana miesięcznego wynagrodzenia absolwenta naszej uczelni wynosi 5500 zł brutto

Mediany wynagrodzeń całkowitych osób z tytułem magistra różnych uczelni ekonomicznych, po studiach dziennych i zaocznych w 2017 roku (brutto w PLN)
6wykr2

Z badania wynika również, że 59% absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu mieszka i pracuje w jego regionie.
Specjalista po naszej uczelni może liczyć na miesięczne wynagrodzenie (mediana) 5000 zł brutto miesięcznie. Najwyższego wynagrodzenia mogli się spodziewać specjaliści w obszarze finansów – ponad 11 000 zł.

Mediany miesięcznych wynagrodzeń całkowitych magistrów uczelni ekonomicznych na wybranych stanowiskach w 2017 roku (brutto w PLN)
9wykr3