Gościliśmy wiceministra Pawła Gruzę

27 marca 2018 r. studenci i pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu mieli okazję wysłuchać wykładu wiceministra Pawła Gruzy, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów. Głównym tematem wystąpienia naszego gościa pt. „Polityka podatkowa państwa” był temat uszczelnienia podatku VAT.

Paweł Gruza jest wiceministrem w Ministerstwie Finansów, zarządza wieloma interdyscyplinarnymi projektami dla firm z sektora przemysłowego i finansowego. W latach 2000-2006 pracował w firmach doradczych Instytutu Studiów Podatkowych, Arthur Andersen, Ernst & Young, był wspólnikiem i członkiem zarządu MMR Consulting.
W 2016 r. był wiceministrem Skarbu Państwa. Specjalizuje się w podatku VAT, podatku dochodowym i akcyzie.