Uniwersytet Ekonomiczny partnerem społecznościowym GDG DevFest Poland firmowanego przez Google

GDG DevFest to wydarzenia dla programistów organizowane na całym świecie, skupiające się na budowaniu społeczności i poznawaniu technologii Google. Wydarzenia te obejmują wiele obszarów, takich jak Android, Flutter, Kotlin, Firebase, PWA, Google Cloud Platform, Google Assistant, AR/VR, uczenie maszynowe, umiejętności miękkie i inne.

W tym roku GDG Wrocław wraz ze wsparciem społeczności GDG z całej Polski, postanowiło po raz pierwszy zorganizować GDG DevFest w Mieście Stu Mostów. Przed nami dwa dni niesamowitych prelekcji i intensywnych warsztatów.

GDG DevFest Poland 2018 in Wrocław odbędzie się 26-27 października. Dzięki dwóm równoległym ścieżkom, każde z Was na pewno znajdzie dla siebie interesujące zagadnienia. Oprócz zdobywania wiedzy, zależy nam również na budowaniu relacji, dlatego zostanie zorganizowane afterparty, na którym będziecie mieli możliwość lepiej się poznać i wymienić doświadczeniami.

Bilety oraz więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: https://wroclaw.devfest.pl/

It's here! Full agenda of GDG DevFest Poland 2018 in Wroclaw conference