Nowy podręcznik w języku angielskim dla kierunku International Business

ib_okladkaZ przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ukazała się książka pt. International Business in the Global World. W imieniu całego zespołu autorów zapraszamy do lektury.
Podręcznik skierowany jest do studentów kierunku International Business studiujących, na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Stanowi kompleksowe źródło informacji o biznesie międzynarodowym, a autorzy omawiają w nim zagadnienia niezbędne do realizacji takich przedmiotów jak biznes międzynarodowy, finanse międzynarodowe, marketing międzynarodowy, zarządzanie międzynarodowe, logistyka międzynarodowa czy rozliczenia międzynarodowe. Dodatkowo zawarto w nim omówienie aktualnych zjawisk i trendów występujących w globalnej gospodarce, takich jak migracje, otoczenie multikulturowe, korupcja. Podręcznik napisany jest w języku angielskim, a czytelnik znajdzie w nim wiele ciekawych i użytecznych przykładów dotyczących realizacji biznesu w globalnej gospodarce.
Contents
Introduction