Oferta zatrudnienia na UEW

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
poszukuje:
starszego referenta ds. kadr

Główne zadania:
•    obsługa procesów związanych z administracją kadrową,
•    ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,
•    obsługa umów cywilnoprawnych,
•    wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu  dla pracowników ,
•    przygotowywanie raportów dot. rotacji, absencji, kosztów personalnych,
•    wsparcie merytoryczne dla pracowników w zakresie przepisów kadrowych,
•    bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy,
•    udział w projektach prowadzonych przez Dział Personalny.

Oczekiwania:
•    doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata,
•    dobrej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i dokumentacji kadrowej,
•    samodzielności i dokładności w działaniu,
•    umiejętności pracy w zespole,
•    znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
•    możliwość rozwoju zawodowego,
•    ciekawe i ambitne zadania;
•    Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1     lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Prosimy oferty składać mailowo na adres malgorzata.zembala@ue.wroc.pl  lub anna.targosz@ue.wroc.pl
w terminie do 24 maja 2019 r.

zamknij