Lektorat j. angielskiego dla studentów studiów stacjonarnych 2 st.

Informacja dla studentów rozpoczynających studia stacjonarne 2. stopnia.
Na pierwsze zajęcia zostaną Państwo przypisani do zespołów na platformie TEAMS – obecność obowiązkowa.
W czasie tych zajęć studenci, którzy realizowali 1. stopień studiów na innych uczelniach rozwiążą test rozpoziomowujący, a absolwenci naszej uczelni wypełnią ankietę - na tej podstawie zostaną utworzone grupy językowe. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zwrócić się z pytaniami do prowadzących ze swoich grup na platformie TEAMS w terminach wyszczególnionych poniżej.

Testy i ankiety dostępne będą na stronie SJO w terminach podanych poniżej po kliknięciu na odpowiedni link.
Kierunki E, IB: 5 października 9:45-10:45
Kierunki FIR, RIC: 7 października 11:30-12:30
Kierunki Z, AG, GP, BM: 7 października 13:15-14:15
Kierunek LOG: 8 października 9:45-10:45
Kierunki MSG, IWB: 8 października 11:30-12:30

Po rozpoziomowaniu zostaną Państwo przypisani do odpowiedniej grupy. Listy będą umieszczone na stronie SJO najpóźniej do niedzieli 11 października.