Spotkanie kierownictwa Uczelni ze studentami

W pierwszym dniu semestru letniego – 22 lutego br. odbyło się wirtualne spotkanie, będące wspólną inicjatywą władz Uczelni i studentów.
Rektor prof. Andrzej Kaleta i prorektorzy: prof. Bogusława Drelich-Skulska (prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą), prof. Edmund Cibis (prorektor ds. Studenckich i Kształcenia) oraz prof. Bartłomiej Nita (prorektor ds. Finansów i Rozwoju) najpierw opowiadali co dzieje się na uczelni, jakie nowe inicjatywy edukacyjne są przygotowane, jakie projekty dydaktyczne są wprowadzane, jakie działania organizacyjne na rzecz studentów są wdrażane, jak przebiega proces cyfryzacji uczelni, jakie inwestycje polepszajace standard studiowania są realizowane. Następnie przez blisko godzinę odpowiadali na pytania studentów.
Prezentacja

Dziękując studentom za udział rektor prof. Andrzej Kaleta oraz prorektorzy podkreślali, jak ważne dla nich było to spotkanie umożliwiające bezpośrednie odpowiedzi na pytania i wyjaśnienie wielu kwestii organizacyjnych życia studenckiego.
Wszyscy mówili o tęsknocie za zajęciami w wersji przed „covidowej” i bezpośrednim kontaktem na zajęciach ze studiującymi. Kampus bez młodzieży akademickiej jest smutnym miejscem, mimo, że wiele się dzieje w programach nauczania, w infrastrukturze uczelnianej.
Słowami: bądźcie zdrowi, pilnujcie się i dbajcie o siebie bo czekamy na Was z niecierpliwością, zakończył spotkanie prof. Andrzej Kaleta. Wszyscy prorektorzy dołączyli się do rektorskich życzeń.
W czerwcu planowane jest kolejne spotkanie kierownictwa uczelni i studentów.

scan_z_rektorem_razem_