Konferencja PANA „Ład korporacyjny 2021: jak wzmacniać zaufanie w gospodarce”

19 października 2021 roku Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA) organizuje konferencję online pt. „Ład korporacyjny 2021: jak wzmacniać zaufanie w gospodarce”.

Plan konferencji obejmuje cztery panele poświęcone korzyściom wynikającym z respektowania zasad ładu korporacyjnego, dobry praktykom, aktualnym problemom związanym z ich wprowadzaniem, roli audytorów we wdrażaniu zasad ładu korporacyjnego oraz miejsca, jakie zajmują i jakie powinny zajmować czynniki ESG w tym kontekście.

Zakres tematyczny konferencji:

Panel 1: Problemy związane z ładem korporacyjnym w Polsce

Panel 2: Rola czynników ESG we wzmacnianiu zasad ładu korporacyjnego

Panel 3: The Role of Auditors in Corporate Governance (ENG/tłumacz symultaniczny)

Panel 4: Ład korporacyjny – dobre praktyki

W konferencji wezmą udział czołowi eksperci w zakresie ładu korporacyjnego: wykładowcy wiodących uczelni ekonomicznych, przedstawiciele organizacji zrzeszających pracodawców, inwestorów oraz innych uczestników rynku kapitałowego w Polsce.

Z radością informujemy, że Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu będą reprezentować prof. dr hab. Krzysztof Jajuga i dr Jacek Welc.