Konferencja „Region Azji i Pacyfiku w post-pandemicznej rzeczywistości”

Centrum Badań Azji i Pacyfiku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zaprasza na 10. Międzynarodową Konferencję regionu Azji i Pacyfiku: „Region Azji i Pacyfiku w post-pandemicznej rzeczywistości” transmitowaną on-line 16 listopada 2021 r.

Wiemy, jak pandemia koronawirusa wpłynęła już na ten region (i poszczególne kraje) i jak ten kryzys w znacznym stopniu wpłynął na rzeczywistość gospodarczą, społeczną i polityczną, dlatego nadszedł czas, aby zadać pytania o przyszłość. Jaka będzie rzeczywistość po pandemii w regionie Azji i Pacyfiku? Jakie szanse i zagrożenia mogą wyniknąć z tego kryzysu? Jak będzie wyglądał nowy porządek w tym regionie w kontekście przemian gospodarczych, społecznych i politycznych?

Już dzisiaj omówimy te kwestie z ambasadorami Australii, Japonii, Nowej Zelandii, Indii i Indonezji oraz naukowcami z Japonii, Wietnamu, Peru i Polski.

PROGRAM KONFERENCJI

08:45 – 08:55 (CET) otwarcie konferencji przez władze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (transmisja przemówienia inauguracyjnego ze studia konferencyjnego)

08:55 – 11:00 (CET) Region Azji i Pacyfiku i jego relacje z resztą świata w rzeczywistości po pandemii: sesja plenarna z przemówieniami gości specjalnych (ambasadorów Australii, Japonii, Nowej Zelandii, Indii i Indonezji) transmitowana ze studia konferencyjnego (tryb hybrydowy: uczestnicy na miejscu + online).

11:30 – 14:00 (CET) pierwsza sesja akademicka z prezentacjami uczestników (tryb hybrydowy: uczestnicy na miejscu + online).

14:40 – 17:00 (CET) druga sesja akademicka z prezentacjami uczestników (tryb hybrydowy: uczestnicy na miejscu + online).

Link: https://www.youtube.com/watch?v=SDG9hOJdaVs

photo-7