PTE przyznało nagrody

Kapituła Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (PTE) wyróżniła studentów UEW :
  • Marcina Kleczkowskiego w konkursie im. prof. Wincentego Stysia na najlepszą pracę licencjacką w  dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie naukowej: ekonomia i finanse oraz nauki o zarządzaniu i jakości obronioną w 2021 r. za pracę pt. „Pandemia COVID-19 a rynek terminowy ropy naftowej”, której promotorem jest dr Aleksander Mercik, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu;
  • Wiktorię Gromulską tytułem Finalisty w XIV Konkursie im. prof. Wincentego Stysia na najlepszą pracę licencjacką za  pracę pt. „Badanie postaw i zachowań konsumentów wobec produktów do pielęgnacji skóry”, promotor dr hab. Agnieszka Stanimir, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
  • mgr Agnieszkę Wysocką  tytułem Finalisty w XIV Konkursie im. prof. Wincentego Stysia na najlepszą pracę magisterską  za pracę pt. „Uwarunkowania kształtowania się popytu i podaży na usługi lotnicze w warunkach pandemii”, promotor dr Łukasz Olipra, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Nagrodzonym studentom serdecznie gratulujemy.