Zimowy Przegląd Strategiczny 2023 – zapowiedź wydarzenia

Informujemy, że w czwartek 26 stycznia 2023 r. odbędzie się Zimowy Przegląd Strategiczny.

Nadchodzący Zimowy Przegląd Strategiczny 2023 jest cyklicznym elementem realizacji Strategii 2030 naszej Uczelni. Służy ocenie postępu wdrażania kluczowych projektów, jak również całościowej, krytycznej analizie zaawansowania prac w zakresie implementacji naszych sześciu priorytetów strategicznych. Uczestniczy w nim ponad siedemdziesiąt osób: przedstawicieli władz i kierownictwa Uczelni oraz rad priorytetów strategicznych, studentów oraz doktorantów.

Wnioski przełożą się na doskonalenie i dostosowanie realizowanych projektów do aktualnych wyzwań gospodarki wywoływanych wojną w Ukrainie, transformacją energetyczną, nowymi modelami pracy oraz przełomem w zakresie sztucznej inteligencji.

Po Przeglądzie zapraszamy również na debatę rektorów wieńczącą obchody 75-lecia naszej Uczelni.

red. s