Wykład otwarty "7 grzechów głównych w karierze..."

Zapraszamy wszystkich studentów na wykład otwarty pt.: "7 grzechów głównych w karierze – jak ich unikać?"
Wykład będzie prowadzony przez:
Beatę Kapcewicz - Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu firmy Architekci Kariery
Ekspert ds. kariery i personalbrandingu. Doradca w karierze menedżerów. Autorka licznych artykułów i videoporadników z zakresu kariery, personalbrandingu i rynku pracy. Ekspert programu TVP1 „Kandydat”, portalu pracuj.pl,  profeo.pl, portalu zwierciadło.pl, Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Kariery w Polsce. Od lat związana z obszarem HR – rekrutacją, oceną pracowników i edukacją. Obecnie jako Prezes Zarządu firmy Architekci Kariery rozwija pierwszą w Polsce firmę doradczą w obszarze kariery dla osób indywidualnych. Odpowiada za rozwój organizacji i zarządza zespołem firmy.
Termin: 30.03.2011 r.
Miejsce: sala nr 3 budynek P
Czas:  13.00 - 14.30
Zapisy prowadzone są w Biurze Karier, pok. 210, budynek E
Serdecznie zapraszamy!
„Szkolenie jest finansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu "Kuźnia Kadr 3, czyli wzmocnienie potencjału rozwojowego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej i lepsze przygotowanie studentów, i absolwentów".