Nowa platforma szkoleniowa dla naukowców

PortalNaukowca.pl - inaczej o zarządzaniu badaniami i komercjalizacji wyników

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wspólnie z firmą DGA S.A. uruchomił innowacyjną platformę szkoleniową dla naukowców.

Dedykowane teksty i nagrania mają charakter praktyczny i koncentrują się na skuteczności prowadzenia badań i komercjalizacji wyników. Treściom autorstwa przedstawicieli świata nauki i praktyki gospodarczej towarzyszą materiały tworzone przez samych użytkowników platformy.

Serwis dostępny jest pod adresem: portalnaukowca.pl

Korzystanie z niego jest bezpłatne, wymaga jedynie rejestracji elektronicznej.

Zapraszamy także do odwiedzenia serwisu internetowego szkolimy.pl gdzie znajdziesz interesujące Cię szkolenia. Znajdziesz tu wszystkie rodzaje szkoleń, kursów czy warsztatów dzięki którym będziesz mógł rozwijać siebie lub kadry. Postaw na rozwój, edukację i związany z tym zysk. Inwestuj w przyszłość!