Wizyta chińskich przedstawicieli

Gościmy właśnie na naszym Uniwersytecie delegację przedstawicieli z chińskiego ośrodka akademickiego  – Zhejiang University of Water Resouces and Electrici Power (ZJWEU) oraz instytucji Zhejiang Provincial Bureau of Water Conservancy (ZJW).

W rozmowach z prof. Ye Zhou - President of the University ZJWEU, prof  Xu Zheng  - Director of the Institute of Basic Science  (Asociate Professor,ZJWEU)  i prof. Xu Guoliang - Director of the Institute of Architectural Engineering  reprezentujących Uniwesytet ZJWEU oraz  Chai Hongfeng - Vice Director of Human Resources Department i Pan Tianming - Director of Politics and Regulations Department (przedstawicieli ZJW) stronę uczelni reprezentowali prof. Andrzej Gospodarowicz – rektor, prof. Edmund Cibis – prorektor ds. dydaktyki, prof. Bogusława Drelich-Skulska – dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej, prof. Leszek Maciaszek i dr Anna Jankowiak.