Bezpłatne porady prawne dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Porady będą udzielane przez prawników Kancelarii Adwokackiej BIJAS w ramach projektu Kuźnia Kadr IV. Oferta skierowana jest w szczególności do osób poszukujących pomocy prawnej z zakresu:

• prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

• form aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych,

• prawa cywilnego – w części dotyczącej szeroko rozumianych umów o świadczenie usług (w tym umów zlecenia oraz umów o dzieło),

• prawa gospodarczego, obejmującego problematykę zakładania działalności gospodarczej, doboru optymalnej formy prawnej jej wykonywania, negatywnych konsekwencji niewypłacalności podmiotów gospodarczych dla ich reprezentantów oraz sposobom zapobiegania im.

W przypadku potrzeby skonsultowania już zaistniałego problemu prawnego, prosimy o przyniesienie na spotkanie wszelkich dokumentów obrazujących stan faktyczny sprawy.

Konsultacje będą odbywać się co tydzień, począwszy od 3 marca 2015 r., we wtorki oraz czwartki, w godzinach 15:00 - 17:00 w pokoju 210, bud. E.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapisywania się na konsultacje drogą mailową pod adresem: poradyprawne@ue.wroc.pl. W wiadomości należy podać krótki opis sprawy będącej przedmiotem konsultacji.

Na umówione spotkanie prosimy zabrać ze sobą legitymację studencką bądź potwierdzenie statusu studenta Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.