Fundacja KULT zaprasza zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia w zarządzaniu projektami

To kolejny raz, gdy studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wykazują się przedsiębiorczością i biorą sprawy w swoje ręce. Jerzy Mendrek i Jakub Skowroński postanowili połączyć pracę z przyjemnym i pożytecznym. Tak powstała fundacja Kult, która za cel stawia sobie promocję sportu i kultury, a swe pierwsze kroki skierowała w stronę organizacji zawodów Downhillowych.

"Fundacja to dla mnie sposób na samorealizację. Zawsze chętnie uczestniczyłem przy organizacji przeróżnych eventów, jeszcze będąc w Samorządzie Studentów. Działanie w fundacji daje możliwość "przetestowania" swojej przedsiębiorczości w prawdziwym świecie." - mówi Jakub Skowroński.

Aktualnie fundatorzy wraz z innymi osobami zaangażowanymi w fundację, skupili się na Downhill City Tour 2015. Jest to flagowy event, który ma za zadanie na stałe wpisać się w kalendarz imprez rowerowych Polski.

Po więcej informacji zapraszamy na fanpage oraz stronę internetową.