Spotkanie z Marcinem Płatkowskim - dyrektorem wrocławskiego oddziału firmy ASTOR

Już 13 kwietnia 2015 roku, o godzinie 11.30, w sali 1 CKU, w ramach wykładu z komputerowego wspomagania prac inżynierskich (rok 3, wydział IE), gościnnie wystąpi dyrektor wrocławskiego oddziału firmy ASTOR, Pan Marcin Płatkowski. Tematem prezentacji będą systemy MES - Manufacturing Execution System, stanowiące łącznik pomiędzy systemami SCADA a oprogramowaniem klasy ERP. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych systemami MES oraz możliwością odbycia praktyki w firmie ASTOR.