Szkolenia i warsztaty w ramach projektu CDZR: „Mój ekobiznes, czyli zielony przedsiębiorca”

Centrum Doskonałości dla Zrównoważonego Rozwoju (CDZR) przy UE we Wrocławiu gorąco zaprasza wszystkich studentów i doktorantów UE, do udziału w trzeciej już edycji szkoleń i warsztatów w ramach projektu.: „Mój ekobiznes, czyli zielony przedsiębiorca”, realizowanego w ramach Programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju pt: Kreator  innowacyjności – wsparcie  innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej.
Misją projektu „Mój ekobiznes, czyli zielony przedsiębiorca” jest rozwój uniwersalnych, praktycznych kompetencji biznesowych w kontekście przedsiębiorczości związanej z problematyką zrównoważonego rozwoju oraz innych aktywności biznesowych.  Podczas warsztatów uczestnicy nabędą praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia firmy oraz pozbędą się barier psychologicznych, które są często powodem braku działań związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Działanie to ma przyczynić się do zwiększenia wiedzy i świadomości w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, w tym również opartej na kryteriach zrównoważonego rozwoju oraz CSR, a także zachęcić uczestników do otwierania własnych firm, w tym także związanych ze zrównoważonym rozwojem i zieloną gospodarką lub też do indywidualnej współpracy z przedsiębiorstwami celem komercjalizacji posiadanej wiedzy w tych obszarach.
Zachęcam do zapoznania się z załączoną dokumentacją i programem dotyczącym szkoleń oraz do składania formularzy aplikacyjnych zgodnie z Regulaminem na adres: cdzr@ue.wroc.pl., w terminie do 15  czerwca 2015 r. Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona. Termin zjazdów trzeciej edycji szkoleń i warsztatów, ustalono na 18-19 czerwca oraz 24-25 czerwca 2015 r. w godz. 9 – 17.  Szkolenia kończą się prestiżowym certyfikatem UE oraz NCBiR i są w 100 % bezpłatne. Dodatkowych informacji w sprawie szkoleń udziela Sekretarz Projektu Pani inż. Beata Bielecka tel. 3680 177, beata.bielecka@ue.wroc.pl
Jeśli zatem chcesz zostać kapitanem własnego biznesu i wziąć ster gospodarowania we własne ręce, nie zwlekaj tylko zbierz swój zespół i prześlij pilnie formularz zgłoszeniowy. Zajęcia poprowadzą sprawdzeni i doświadczeni trenerzy, którzy skutecznie pomogli w projektowaniu i zakładaniu ponad 100 biznesów w obszarze MSP. Partnerem szkoleniowym przedsięwzięcia jest firma Europoint z Krakowa.

Serdecznie zapraszam – dr Zbigniew Dokurno, dyrektor CDZR
Regulamin warsztatów