Bezpłatne zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach wyrównawczych z matematyki i fizyki, realizowanych w ramach projektu Kuźnia Kadr IV.

Aby skorzystać z naszej oferty, należy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie www.kuznia4.ue.wroc.pl

Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Oferta skierowana jest tylko do studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia, na wydziałach NE, ZIiF, IE.

W kursie z fizyki mogą brać udział jedynie studenci wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego.

Program kursów jest dostosowany do tematyki zajęć realizowanych w ramach danego kierunku studiów.