II edycja programu stypendialnego programu stypendialnego „Central European - American Business Leaders Scholarship - Poland”

The Central European Institute (CEI) już po raz drugi organizuje rekrutację na polską edycję programu stypendialnego "Central European - American Business Leaders Scholarship - Poland", który adresowany jest do studentów i absolwentów biznesowych kierunków studiów. Celem programu jest wyselekcjonowanie dwóch przyszłych polskich liderów biznesu i umożliwienie im ukończenia studiów MBA na Quinnipiac University oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w amerykańskich przedsiębiorstwach.

scholarship