Poszerz wiedzę pod okiem praktyka i zdobądź nowe umiejętności - Akademia ACCA

Akademia ACCA na UE We Wrocławiu już we wtorek 15 XII, godz. 17:00-19:00.

ACCA Polska oraz Katedra Rachunkowości Finansowej i Kontroli UE we Wrocławiu zapraszają studentów Akredytowanego Programu ACCA na praktyczny warsztat uzupełniający wiedzę z rachunkowości zarządczej.

Podczas spotkania studenci będą mieli okazję rozwiązać zadania z egzaminu F5 pod okiem praktyka - Marzeny Czapaluk, członkini ACCA, przez wiele lat pełniącej funkcję Dyrektora Finansowego/CFO różnych spółek.

Dodatkowo będzie to okazja do poszerzania umiejętności pracy w grupie czy prezentacji danych. Rejestracja na www.platforma.accapolska.pl - wybierz: ACCA Academy at UE Wroclaw (liczba miejsc ograniczona).

Warsztat przeznaczony jest dla osób realizujących w tym semestrze przedmiot Performance Management, a odbędzie się w języku angielskim.