VII Bal Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

23 stycznia 2016 roku odbył się VII Bal Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.Tradycją balów są aukcje dzieł sztuki, dochód z nich jest przeznaczany dla osób chorych – potrzebujących wsparcia dla rehabilitacji czy leczenia.
W tym roku celem aukcji była pomoc dla małych pacjentów Przylądka Nadziei - podopiecznych prof. Alicji Chybickiej, która także uczestniczyła w balu. Z licytacji przedmiotów, dostarczonych przez artystów i darczyńców, uzyskano dochód ponad 52 tysiące złotych. Suma ta trafi do dwójki małych pacjentów.

Tegoroczny VII Bal Rektora zgromadził 131 gości, zabawa trwała do godziny 4 rano.
Głównym koordynatorem całego przedsięwzięcia była Halina Piskorz, współpracowali m.in. Tamara Chorążyczewska i Leszek Długołęcki.

zdjęcia z balu: Marek Czajkowski

20160222_095005_prof_chybicka