XIV Dolnośląski Festiwal Nauki na naszej uczelni

TO JUŻ BYŁO

XIV Dolnośląski Festiwal Nauki – 2011 r.

logo_dfn-duze

W dniach 19-20 września 2011 r.odbywały się imprezy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w edycji stacjonarnej (wrocławskiej). Terminy edycji regionalnej festiwalu ZGORZELEC - 23 WRZEŚNIA,  JELENIA GÓRA  6-7 PAŹDZIERNIKA, BYSTRZYCA KŁODZKA - 7 PAŹDZIERNIKA.

Dolnośląski Festiwal Nauki ma wiele postaci:

Edycja stacjonarna
– na terenie uczelni oraz niestacjonarna – w innych miastach regionu
Park Wiedzy - impreza plenerowa, dotychczas organizowana w parku przy Teatrze Lalek
Pokazy Interaktywne – we wrocławskich szkołach podstawowych i gimnazjalnych

PODSUMOWANIE XIV DFN

W 2011 roku w XIV edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki na naszej uczelni we Wrocławiu zorganizowano ogółem 36 imprez, z powtórzeniami było ich ogółem 45, w tym 14 w edycji niestacjonarnej. Nasza uczelnia coraz mocniej stawia na „naukę przez doświadczanie”, przygotowaliśmy liczne warsztaty i laboratoria, pokazy.
Szersza relację z przebiegu zeszłorocznego Festiwalu na naszej uczelni znajdziecie Państwo w 11 numerze PORTALU na str. 28.