Wydawnictwo pt. „Wrocław, ulica Komandorska 118/120. Historia pewnego miejsca”

„Wrocław, ulica Komandorska 118/120. Historia pewnego miejsca” to książka, która ukazała się z okazji 65 -lecia uczelni.

Wydawnictwo zawiera wiele ciekawych fotografii z życia uczelni, wspomnienia  pracowników i gospodarzy uczelni. Podzielony jest na dwie części – pierwsza poświęcona jest historii miasta, dzielnicy, ulicy i szpitala im. Wenzla Hanckego, który mieścił się w najstarszych budynkach kampusu uczelni, druga – prowadzi nas przez karty historii naszej uczelni, opowiada o zmianach jej siedziby i rozbudowie kompleksu przy ulicy Komandorskiej.

okladka1

Książka w wersji anglojęzycznej dostępna jest na druk RW do pobrania w magazynie.

Więcej o sposobie pobierania gadżetów z magazynu.