Wydawnictwo pt. „Wrocław, ulica Komandorska 118/120. Historia pewnego miejsca”

W księgarni MILAN oraz w księgarni wysyłkowej Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu można nabyć  bogato ilustrowana książkę pt. „Wrocław, ulica Komandorska 118/120. Historia pewnego miejsca” przygotowaną w ramach obchodów jubileuszu uczelni. Komandorska 118/120 to adres naszej uczelni.

Wydawnictwo zawiera wiele ciekawych fotografii z życia uczelni, wspomnienia  pracowników i gospodarzy uczelni. Podzielony jest na dwie części – pierwsza poświęcona jest historii miasta, dzielnicy, ulicy i szpitala im. Wenzla Hanckego, który mieścił się w najstarszych budynkach kampusu uczelni, druga – prowadzi nas przez karty historii naszej uczelni, opowiada o zmianach jej siedziby i rozbudowie kompleksu przy ulicy Komandorskiej.

okladka1

Zapraszamy także do odwiedzenia strony poświęconej książce