Aktualności

Sekcja Mobilności Międzynarodowej CWM ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie w dniu 11 czerwca (wtorek) o godz. 10:00 w budynku SJO sala nr 12. Spotkanie ma na celu przygotowanie kulturowe uczestników wyjazdu do Włoch w ramach wymiany Erasmus+ 2019/2020.

Spotkanie potrwa 2 godziny, a poprowadzi je dla Państwa p. Teresa Kotarska-Adamczyk.

W przypadku rezygnacji (i tylko w takiej sytuacji), bardzo prosimy o informację zwrotną do 06 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

Sekcja Mobilności Międzynarodowej CWM ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie w dniu 11 czerwca (wtorek) o godz. 13:00 w budynku CKU sala nr 109. Spotkanie ma na celu przygotowanie kulturowe uczestników wyjazdu do Hiszpanii i Portugalii w ramach wymiany Erasmus+ 2019/2020.

Spotkanie potrwa 2 godziny, a poprowadzi je dla Państwa p. Urszula Sokolnicka.

W przypadku rezygnacji (i tylko w takiej sytuacji), bardzo prosimy o informację zwrotną do 04 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

Przed wyjazdem w ramach programu Erasmus+ studenci zobowiązani są spotkać się z Wydziałowym Koordynatorem ds. ECTS, aby ustalić Learning Agreement. Następnie odpowiednie dokumenty należy dostarczyć do dziekanatu oraz do biura Centrum Współpracy Międzynarodowej (pokój 27, A1).

Bardzo prosimy o robienie kopii (skan, zdjęcie, ksero) każdego dokumentu (Learning Agreement, Transcript of Records, Porozumienie w celu wymiany przedmiotów, itd.) dla potrzeb własnej ewidencji.