REKRUTACJA NA WYJAZDY W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021

Centrum Współpracy Międzynarodowej, Sekcja Mobilności Międzynarodowej informuje, że w dniu 06.03.2020 r. w godzinach 13:00-15:00 (UEW, budynek P, sala P1) odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych rekrutacją na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021.

System rekrutacyjny online będzie dostępny dla studentów od 6 marca od godziny 18:00 do 16 marca do godziny 15:00.

W celu uzyskania dostępu do systemu rekrutacyjnego online www.erasmus.ue.wroc.pl, należy w pierwszej kolejności dostarczyć do biura Sekcji Mobilności Międzynarodowej (budynek A, pokój 16) podpisane przez Dziekanat Zaświadczenie o wysokości średniej ze wszystkich dotychczas ukończonych semestrów na bieżącym poziomie studiów*. Na zaświadczeniu oprócz średniej musi się znajdować także Państwa PESEL, nr indeksu oraz nr telefonu. Przypominamy, że minimalna średnia umożliwiająca udział w rekrutacji w tym roku to 4.0.

*studenci studiów licencjackich dostarczają zaświadczenie za wszystkie ukończone semestry studiów licencjackich na UEW, studenci studiów magisterskich – za wszystkie ukończone semestry studiów magisterskich na UEW.

Centrum Współpracy Międzynarodowej informuje, że na mocy Zarządzenia nr 140/2019 z dnia 27.11.2019 w „Regulaminie wyjazdów studenckich w ramach wymiany edukacyjnej” wprowadzono zmianę dotyczącą wymaganej minimalnej średniej ocen.
Do rekrutacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021, zaplanowanej na marzec 2020r., przystąpić będą mogli studenci ze średnią ocen na poziomie minimum 4,00.

Spotkanie dla osób zainteresowanych wyjazdem w ramach programu Erasmus+ odbędzie się dnia 9 stycznia 2020 roku w godz. 18:00 – 21:00 na kampusie UE, sala P2.

Organizator spotkania: ESN UE we współpracy z Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Współpracy Międzynarodowej ogłasza nabór studentów na wyjazd w ramach Programu Erasmus, mobilność z krajami partnerskimi w semestrze letnim 2019/2020.

Oferta obejmuje wyjazd do następujących uczelni:
  •     Lviv University of Trade and Economics, Lwów, Ukraina – jedno miejsce
  •     School of Economics and Business, Sarajewo, Bośnia I Hercegowina – jedno miejsce
  •     Kazan Federal University, Kazan, Rosja – jedno miejsce
Wymagania
Oferta skierowana jest do studentów co najmniej 2 roku studiów pierwszego stopnia.
Kierunek studiów: Business Studies/Economics
Minimalna średnia upoważniająca do aplikowania o wyjazd – 3,75

Dokumenty (podanie oraz list motywacyjny) prosimy składać u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus, mgr Iwony Przyłęckiej do dnia 4 listopada 2019 r.

Sekcja Mobilności Międzynarodowej CWM ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie w dniu 11 czerwca (wtorek) o godz. 10:00 w budynku SJO sala nr 12. Spotkanie ma na celu przygotowanie kulturowe uczestników wyjazdu do Włoch w ramach wymiany Erasmus+ 2019/2020.

Spotkanie potrwa 2 godziny, a poprowadzi je dla Państwa p. Teresa Kotarska-Adamczyk.

W przypadku rezygnacji (i tylko w takiej sytuacji), bardzo prosimy o informację zwrotną do 06 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

Sekcja Mobilności Międzynarodowej CWM ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie w dniu 11 czerwca (wtorek) o godz. 13:00 w budynku CKU sala nr 109. Spotkanie ma na celu przygotowanie kulturowe uczestników wyjazdu do Hiszpanii i Portugalii w ramach wymiany Erasmus+ 2019/2020.

Spotkanie potrwa 2 godziny, a poprowadzi je dla Państwa p. Urszula Sokolnicka.

W przypadku rezygnacji (i tylko w takiej sytuacji), bardzo prosimy o informację zwrotną do 04 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

Przed wyjazdem w ramach programu Erasmus+ studenci zobowiązani są spotkać się z Wydziałowym Koordynatorem ds. ECTS, aby ustalić Learning Agreement. Następnie odpowiednie dokumenty należy dostarczyć do dziekanatu oraz do biura Centrum Współpracy Międzynarodowej (pokój 27, A1).

Bardzo prosimy o robienie kopii (skan, zdjęcie, ksero) każdego dokumentu (Learning Agreement, Transcript of Records, Porozumienie w celu wymiany przedmiotów, itd.) dla potrzeb własnej ewidencji.