logo_cwm

Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej

dr Anna H. Jankowiak
e-mail: anna.jankowiak@ue.wroc.pl


mgr Anna Kuropka - Bułkowska
e-mail: anna.kuropka@ue.wroc.pl

tel. 71 36 80 836
bud. A, pok. 17


Sekcja Mobilności Międzynarodowej

Kierownik Sekcji Mobilności Międzynarodowej i koordynator Uczelniany Programu Erasmus:
mgr Iwona Przyłęcka
e-mail: iwona.przylecka@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 151
faks (71) 36 72 784
bud. A, pok. 16

Pracownicy:

mgr Anita Bożek
bud. A, pok. 27
tel. 71 36 80 131
faks (71) 36 72 784
e-mail: anita.bozek@ue.wroc.pl

mgr Małgorzata Mazurek
bud. A, pok. 27
tel. 71 36 80 131
faks (71) 36 72 784
e-mail: malgorzata.mazurek@ue.wroc.pl

mgr Marta Walesiak
bud. A, pok. 27
tel. 71 36 80 131
faks (71) 36 72 784
e-mail: marta.walesiak@ue.wroc.pl


Sekcja ds. Obsługi Administracyjnej i Finansowej

Kierownik Sekcji ds. Obsługi Administracyjnej i Finansowej
mgr Tomasz Pasich
e-mail: tomasz.pasich@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 861
faks (71) 36 72 784
bud. A, pok. 16


Sekcja ds. Akredytacji i Kontaktów Międzynarodowych

Kierownik Sekcji ds. Akredytacji i Kontaktów Międzynarodowych
dr Maria Knecht- Tarczewska
e-mail: maria.knecht-tarczewska@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 984
bud. A, pok. 223

Pracownicy:

dr Joanna Koczar
e-mail: joanna.koczar@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 836
bud. A, pok. 17

dr Dariusz Garczyński
e-mail: dariusz.garczynski@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 357
bud. A, pok. 317

mgr Anna Kuropka - Bułkowska
e-mail: anna.kuropka@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 836
bud. A, pok. 17

mgr Paweł Szafarewicz
e-mail: pawel.szafarewicz@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 357
bud. A, pok. 317

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem