Centrum Współpracy Międzynarodowej

Kierownik Centrum Współpracy Międzynarodowej

Dr Anna H. Jankowiak
e-mail: anna.jankowiak@ue.wroc.pl

Sekretariat:

mgr Anna Kuropka - Bułkowska
e-mail: anna.kuropka@ue.wroc.pl

bud.A, pok. 17

tel. (71) 36 80 836

Sekcja Mobilności Studenckiej

Kierownik Sekcji Mobilności Studenckiej i koordynator Uczelniany Programu Erasmus:
mgr Iwona Przyłęcka
bud.A, pok. 16
tel. (71) 36 80 151
faks (71) 36 72 784
e-mail: iwona.przylecka@ue.wroc.pl

Pracownicy:

mgr Anita Bożek
bud. A, pok. 27
tel. (71) 36 80 131
faks (71) 36 72 784
e-mail: anita.bozek@ue.wroc.pl 

mgr Anna Łopatowska-Rybak
bud. A, pok. 27
tel. (71) 36 80 131
faks (71) 36 72 784
e-mail: anna.lopatowska@ue.wroc.pl

mgr Marta Walesiak
tel. (71) 36 80 131
faks (71) 36 72 784
e-mail: marta.walesiak@ue.wroc.pl

Sekcja ds. Obsługi Administracyjnej i Finansowej

Kierownik Sekcji ds. Obsługi Administracyjnej i Finansowej
mgr Tomasz Pasich
bud. A, pok. 16
tel. (71) 36 80 861
faks (71) 36 72 784
e-mail: tomasz.pasich@ue.wroc.pl

Sekcja Współpracy Naukowo - Badawczej

dr Joanna Koczar

e-mail: joanna.koczar@ue.wroc.pl

dr Maria Knecht- Tarczewska

e-mail: maria.knecht-tarczewska@ue.wroc.pl

mgr Anna Kuropka - Bułkowska
e-mail: anna.kuropka@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 836

bud.A, pok. 17

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem