International Cooperation Center

Head of International Cooperation Center

Anna H. Jankowiak, Ph. D.
e-mail: anna.jankowiak@ue.wroc.pl

Secretary:

Anna Kuropka – Bułkowska
e-mail: anna.kuropka@ue.wroc.pl
e-mail: international@ue.wroc.pl
phone +48 (71) 36 80 836
fax +48 (71) 36 90 679
Building A room 17

Science and Research Cooperation Section

Joanna Koczar, Ph. D.
e-mail: joanna.koczar@ue.wroc.pl
Building A room 17

Karolina Łopacińska
e-mail: karolina.lopacinska@ue.wroc.pl

Anna Kuropka – Bułkowska
e-mail: anna.kuropka@ue.wroc.pl
tel.: 71 36 80 836
Building A room 17

Student Mobility Section

Head of Section

Iwona Przyłęcka
Building A, room 16
phone +48 (71) 36 80 151
fax +48 (71) 36 72 784
e-mail: iwona.przylecka@ue.wroc.pl

Staff:

Anita Bożek
Building A, room 27
phone +48 (71) 36 80 131
fax +48 (71) 36 72 784
e-mail: anita.bozek@ue.wroc.pl

Anna Łopatowska-Rybak
Building A, room 27
phone +48 (71) 36 80 131
fax +48 (71) 36 72 784
e-mail: anna.lopatowska@ue.wroc.pl

Marta Walesiak
Building A, room 27
phone +48 (71) 36 80 131
fax +48 (71) 36 72 784
e-mail: marta.walesiak@ue.wroc.pl

Administration and Financial Services Section

Head of Section

Tomasz Pasich
Building A, room 16
phone +48 (71) 36 80 861
fax +48 (71) 36 72 784
e-mail: tomasz.pasich@ue.wroc.pl


zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem