Azure Dev Tools for Teaching

Dotyczy studentów i pracowników naukowo-dydaktycznych

Nasza uczelnia posiada subskrypcję programu Azure Dev Tools for Teaching, znanego poprzednio pod nazwami: Imagine, DreamSpark i MSDN AA. Jest to obszerna biblioteka oprogramowania firmy Microsoft zawierająca systemy operacyjne, oprogramowanie serwerów, narzędzia programistyczne, rozwiązania chmurowe - maszyny wirtualne i inne aplikacje. Nie zawiera jednak aplikacji biurowych z pakietu Office, tj. Word, Excel, Powerpoint czy Outlook!

Licencja zezwala na bezpłatne pobieranie i instalowanie oprogramowania na wszystkich komputerach uczelni, przeznaczonych do prac naukowo-badawczych i dydaktyki. Nie dopuszcza się jednak instalacji na komputerach infrastruktury uczelni, a więc np. na komputerach administracji, sekretariatów i dziekanatów.

Licencja obejmuje także komputery domowe (prywatne) pracowników naukowych i studentów wszystkich rodzajów studiów.

Pobieranie oprogramowania wymaga aktywnego konta w domenie ue.wroc.pl

Logowanie i pobieranie oprogramowania odbywa się na stronie:

Kontakt z administratorem:
od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 14.00