Centrum Promocji - struktura

Justyna Rudnicka
Dyrektor
bud. E, pok. 105
e-mail: justyna.rudnicka@ue.wroc.pl 
tel.: 71 36 80 782

Beata Jasiak
Specjalistka ds. administracyjno-biurowych
bud. E, pok. 106
e-mail: beata.jasiak@ue.wroc.pl
tel.:  71 36 80 945

Dział Eventów i Projektów Marketingowych

bud. E, pok. 106
tel.:  71 36 80 788

Renata Bartkowiak
Kierowniczka Działu
e-mail: renata.bartkowiak@ue.wroc.pl 

Barbara Kułak
Specjalistka ds. organizacyjnych  
e-mail: barbara.kulak@ue.wroc.pl 

Paweł Lewandowski
Specjalista ds. organizacyjnych
e-mail: pawel.lewandowski@ue.wroc.pl

Ewelina Wąs
Specjalistka ds. marketingu
e-mail: ewelina.was@ue.wroc.pl 

Dział Komunikacji Marketingowej

e-mail: contentmarketing@ue.wroc.pl
bud. E, pok.105
tel.: 71 36 80 935

Marta Burczyk
p.o. kierowniczki Działu
e-mail: marta.burczyk@ue.wroc.pl

Taras Feduniv
Specjalista ds. social mediów
e-mail: taras.feduniv@ue.wroc.pl

Katarzyna Konachowicz
Specjalistka ds. komunikacji marketingowej
e-mail: katarzyna.konachowicz@ue.wroc.pl

Wojciech Sokolnicki
Główny specjalista 
e-mail: wojciech.sokolnicki@ue.wroc.pl

Sekcja kreatywna

e-mail: akceptacjalogo@ue.wroc.pl

Monika Chojnicka
Graficzka kreatywna

Krzysztof Kanoniak
Grafik Kreatywny


zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem