Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Harmonogram rekrutacji na pierwszy rok studiów stacjonarnych I stopnia w roku akademickim 2019/2020

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Harmonogram rekrutacji na pierwszy rok studiów stacjonarnych I stopnia w roku akademickim 2019/2020

I. 30.04.2019  do 07.07.2019 do godz. 23:59termin elektronicznej rejestracji zgłoszeń rekrutacyjnych Kandydatów.

W tym terminie

Uwaga: dopuszczalna jest rejestracja przez jednego Kandydata odrębnych zgłoszeń w ramach tego samego konta rekrutacyjnego na dowolną liczbę kierunków pod warunkiem, że na każdy kierunek zarejestruje odrębne zgłoszenie rekrutacyjne i wniesie osobną opłatę rekrutacyjną.

Uczelnia nie uzupełnia danych w systemie rekrutacyjnym, a jedynie weryfikuje ich poprawność.

Uwaga: Kandydat jest odpowiedzialny za prawidłowość wyników umieszczonych w systemie. Ostatecznej ich weryfikacji i zatwierdzenia dokona Sekretarz Komisji Rekrutacyjnej w momencie przyjmowania kompletu dokumentów. Jeżeli Sekretarz stwierdzi (na podstawie oryginału świadectwa maturalnego), że Kandydat wpisał niepoprawne wyniki, to je poprawi i Kandydat będzie mógł dalej uczestniczyć w procesie rekrutacji z poprawnie obliczonymi punktami rekrutacyjnymi.

II. Ustalenie progów punktowych kwalifikujących Kandydatów do składania dokumentów

1.       10.07.2019 do godziny  16.00 – pierwsze ustalenie progów punktowych dla kandydatów zakwalifikowanych do złożenia dokumentów w celu potwierdzenia chęci studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
U Kandydatów w zakładce zgłoszenia rekrutacyjne w okienku Status Kwalifikacji pojawi się informacja Zakwalifikowany, a w okienku Komentarz informacja dotycząca miejsca i terminu składania dokumentów. U pozostałych kandydatów pojawi się komunikat Lista rezerwowa. 2.       11.07.2019 do 15.07.2019 do godz. 15:00 - składanie dokumentów przez Kandydatów zakwalifikowanych w pierwszym terminie; próg z 10.07.2019
3.    16.07.2019 do godz. 16:00 - drugie ustalenie progów punktowych dla Kandydatów zakwalifikowanych do złożenia dokumentów w celu potwierdzenia chęci studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. U Kandydatów w zakładce zgłoszenia rekrutacyjne w okienku Status Kwalifikacji pojawi się informacja Zakwalifikowany, a w okienku Komentarz informacja dotycząca miejsca i terminu składania dokumentów. U pozostałych kandydatów pojawi się komunikat Lista rezerwowa.
4.       17.07.2019 – 19.07.2019 do godz. 15:00 – składanie dokumentów przez Kandydatów zakwalifikowanych w drugim terminie; próg z 16.07.2019

Uwaga: jeżeli zweryfikowana i zatwierdzona przez Sekretarza Komisji Rekrutacyjnej liczba punktów rekrutacyjnych jest większa lub równa liczbie punktów uprawniających do złożenia dokumentów (próg punktowy ustalony do 10.07.2019 i 16.07.2019) wówczas przyjęcie dokumentów przez Sekretarza jest równoznaczne z przyjęciem na pierwszy rok studiów stacjonarnych pierwszego stopnia. Jeśli zaś uzyskana w ten sposób liczba punktów rekrutacyjnych nie zakwalifikuje Kandydata do złożenia dokumentów na tym etapie rekrutacji, to Sekretarz odmawia przyjęcia dokumentów, a Kandydat zostaje umieszczony na liście rezerwowej.

5. 22.07.2019 - 23.07.2019 – ewentualne kolejne komunikaty o obniżeniu progów punktowych dla kandydatów znajdujących się na liście rezerwowej

6. 24.07.2019 r. do godziny 15.00 - ostateczny termin złożenia dokumentów przez wszystkich zaproszonych Kandydatów.

Uwaga: złożenie dokumentów w okresie 22.07. – 24.07.2019 nie jest równoznaczne z przyjęciem na studia. Decyzja o przyjęciu bądź nieprzyjęciu na studia w stosunku do tej grupy Kandydatów zostanie podjęta do 25.07.2019 r.

7. 26.07.2019 do godz. 16:00 - zatwierdzenie progów punktowych kwalifikujących Kandydatów do przyjęcia na pierwszy rok studiów stacjonarnych. Ogłoszenie ostatecznej listy Kandydatów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia w formie komunikatów na indywidualnych kontach rekrutacyjnych Kandydatów. KONIEC REKRUTACJI

UWAGA: Podane terminy „złożenia dokumentów” oznaczają, że w danym dniu dokumenty muszą być dostarczone do Komisji. Dotyczy to również dokumentów wysłanych pocztą