O programie i korzyściach

Wyróżnij się z Profesjonalną Kwalifikacją CGMA!

Pomogą Ci w tym Programy CIMA realizowane w partnerstwie z naszą Uczelnią.

AICPA & CIMA współpracuje z najlepszymi uczelniami w Polsce, tworząc Program CIMA na Uczelni. Podczas studiów studenci zdobywają kwalifikacje profesjonalne w zakresie rachunkowości zarządczej, co daje im przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Dlaczego warto zdobyć Profesjonalną Kwalifikację CGMA jeszcze w czasie studiów?

1. Zdobądź potwierdzenie najwyższych kompetencji z biznesu i finansów.
2. Zyskaj przewagę już podczas studiów – dzięki temu, że studiujesz na naszej Uczelni, jesteś zwolniony z większości egzaminów.
3. Skorzystaj z preferencyjnych warunków finansowych dedykowanych studentom.
4. Bądź liderem, a nie naśladowcą.
5. Dołącz do społeczności 689 tys. profesjonalistów z finansów i poszerzaj sieć wpływowych kontaktów.
6. Zarabiaj więcej: Profesjonalna Kwalifikacja CGMA może oznaczać wzrost zarobków nawet o 86%.
7. Wejdź na ścieżkę międzynarodowego sukcesu z tytułem CGMA, budując swoją karierę w globalnym otoczeniu.

2208-554045_university_recruitment_180x1080d