UE&CIMA potęga podwójnego dylomu

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pracodawców i studentów, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu poszerzył swoją ofertę edukacyjną o międzynarodowy certyfikat CIMA.

Korzyści dla studenta:

Szczegóły oferty
Warunkiem uzyskania certyfikatu lub dyplomu jest ukończenie określonego zestawu kursów na poziomie licencjackim i/lub magisterskim oraz zdanie egzaminu CIMA w języku angielskim.
Wybierz certyfikat kwalifikacji UE i CIMA w zakresie rachunkowości biznesowej (UE i CIMA - CBA) i/lub UE i CIMA w rachunkowości zarządczej (UE i CIMA - DMA) na kierunku finanse i rachunkowość na wydziale ZIF. Studia kończą się uzyskaniem dyplomu ukończenia studiów licencjackich/magisterskich i dyplomu CIMA.

Jak uzyskać pełną kwalifikację i zostać członkiem CIMA?
Pełny program CIMA składa się z 15 egzaminów podzielonych na 5 poziomów trudności:

1. Certyfikat
  2. Operacyjny
  3. Zarządzanie
  4. Strategiczny
  5. Kompetencje zawodowe

Aby zostać członkiem Instytutu CIMA, konieczne jest zdanie wszystkich 15 egzaminów i udokumentowanie odpowiedniego doświadczenia zawodowego (minimum 3 lata).
Na podstawie umowy zawartej między Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Instytutem Rachunkowości Zarządczej CIMA studenci UE uczestniczący w programie na poziomie operacyjnym są zwolnieni z egzaminów, a zobowiązani są jedynie do zdania egzaminu case study.

Dowiedz się więcej o rachunkowości zarządczej: Zasady rachunkowości zarządczej.