• 28 maja 2018 – Organizacja „Dnia Prezesa” – spotkania dzieci uczestniczących w projekcie Akademia Przyszłości z rektorem prof. dr. hab. Andrzejem Kaletą; tzw. Dzień Prezesa to spotkania organizowane przez Stowarzyszenie Wiosna z różnymi organizacjami, w ramach których dzieci uczestniczące w Programie Akademia Przyszłości spotykają się osobami piastującymi wysokie stanowiska w danym podmiocie (np. dyrektorem, prezesem, rektorem wyższej uczelni). (zdjęcia)
  • 24 kwietnia 2018 Warsztaty z zakresu zrównoważonego rozwoju poprowadziła Shooka Bidarian – reprezentantka Climate Reality Project. (zdjęcia)
  • 15 marca 2018 Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego prof. dr hab. Andrzej Kaleta podpisał porozumienie z Shooka Bidarian – liderem Climate Reality Project dotyczące przechodzenia na energię odnawialną na kampusie do 2030 roku. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Green Team Rektorska Komisja ds. Społecznej Odpowiedzialności.
  • 9 marca 2018. Spotkanie z Markiem Derą , z-cą prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe. Bożena Ryszawska i Piotr Szymański rozmawiali o największej w Polsce elektrowni słonecznej i współpracy partnerskiej spółdzielni z uczelnią.
  • 23-24.01.2018 Organizacja Festiwalu Filmów Fair Trade, miejsce: Kampus  UE Wrocław; Projekcji filmów towarzyszyły – prowadzone przez Fundację Ekorozwoju z Wrocławia – warsztaty poświęcone zrównoważonemu  rozwojowi i narzędziom realizacji tejże koncepcji. (zdjęcia)
  • 07-08.12.2017 Konferencja Naukowa "Społeczna odpowiedzialność organizacji. Wymierność wpływu społecznego". Organizator: Katedra Socjologii i Polityki Społecznej UE, Katedra Zarządzania SGH w Warszawie, we współpracy z Green Team.
  • 30.11.2017- I Ogólnopolska Konferencja Naukowa  pt. „Zrównoważony rozwój – przedsiębiorczość studencka – społecznie odpowiedzialna uczelnia”
  • Październik – listopad 2017 - Współpraca ze Stowarzyszeniem Wiosna przy realizacji warsztatów dla wolontariuszy związanych z projektami Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości
  • 20 października 2017 Międzynarodowa Konferencja Naukowa pn:  Finance and Sustainability, Katedra Finansów Publicznych i Finansów Przedsiębiorstw we współpracy z Green Team.
  • Październik 2017  Spotkanie prof.  Bożeny Ryszawskiej i prof. Doroty Tenety-Skwiercz z kierownictwem Departamentu Zrównoważonego Rozwoju Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Przedmiotem rozmowy była współpraca uczelni z Urzędem Miejskim w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz idei smart and green cities. Zaproponowano staże dla studentów, praktyki studenckie, uczestnictwo w konferencjach i wspólne projekty naukowe i dydaktyczne.
  • Maj 2017 – Współpraca z  Fundacją Ekorozwoju przy organizacji warsztatów dla studentów uczelni wrocławskich nt. zrównoważonego rozwoju z okazji Dnia Sprawiedliwego Handlu.
  • 15. 05.2017 – Organizacja Dnia Sprawiedliwego Handlu, miejsce: Kampus UE Wrocław
  • 24.04.2017 – Przygotowanie wystawy upamiętniającej katastrofę w Rana Plaza, miejsce: Kampus UE Wrocław