Dzeiń Życzliwości
Na ten szczególny dzień zaplanowano wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych mieszkańców Wrocławia.
Więcej szczegółów a także harmonogram imprez w ramach Dnia Życzliwości znajduje się na stronie.
Na obchody zapraszają: Biuro Promocji Miasta i wrocławskie uczelnie wyższe.
Program Dnia Życzliwości na UE
1. Konkurs na Najżyczliwszą Twarz Kampusu (NTK) - wszyscy przechodzący mają robione zdjęcie, jury wybiera, trójka najsymaptyczniejszych na zdjęciu odbiera nagrody - upominki uczelniane 26 listopada w Biurze Promocji uczelni;
2.Darmowe Przytulanie (DP) - agenci życzliwości rozpoznawalni przez trzymane banery, fundują przechodzącym przez kampus Życzliwy Uścisk Wesołego Misia (UWM). Uściśnięci odchodzą zaopatrzeni w życzliwy bilecik oraz balon z uśmiechem;
3. Rozdawanie gadżetów Dnia Życzliwości przez studentów Polaków i cudzoziemców (wspólnie).
Akcja będzie się toczyła na terenie kampusu przy ul;. Komandorskiej w dniu 20 listopada od godziny 10:00 do 14:00 (plus minus godzina).
Efekty dnia życzliwości będą do obejrzenia na internetowych stronach uczelni.
Zapraszamy !

