Studia stacjonarne 1 i 2 stopnia

zaproszenie_na_promocje_doktorskie2
studenci I roku stacjonarnych studiów magisterskich

ZAPRASZAMY STUDENTÓW/STUDENTKI
do udziału w projektach stażowych Uniwersytetu Ekonomicznego,
zakładających realizację 3-miesięcznych staży w oparciu o Program Stażu zgodny z efektami kształcenia na wybranych kierunkach studiów 2. stopnia. Zasady rekrutacji, terminy oraz wszystkie niezbędne informacje i dokumenty dla studentów Wydziału IE dostępne są tutaj.

dr hab. inż. Anna Cierniak-Emerych,prof. UE
Prodziekan ds. studenckich i dydaktyki
Ważne informacje dla studentów 1 roku

Szanowni studenci,
Informuję, iż przed dokonaniem wyboru grupy seminaryjnej i promotorów prac inżynierskich oraz magisterskich możliwe jest wcześniejsze – w godzinach ich konsultacji – spotkanie osobiste z potencjalnymi promotorami.
Szczegółowe informacje na temat dni oraz godzin konsultacji poszczególnych promotorów można znaleźć korzystając z wyszukiwarki „szukaj pracownika” ( zakładka na stronie głównej UE) .

dr hab. inż. Anna Cierniak-Emerych,
prof. UE Prodziekan ds. studenckich i dydaktyki

Link do Uczelnianego Regulaminu Studiów

Napisz do dziekana

Jeżeli masz uwagi dotyczące prowadzenia zajęć dydaktycznych (punktualność, jakość prowadzonych zajęć) oraz doskonalenia jakości obsługi administracyjnej wyślij anonimową informację do Dziekana. Kliknij tutaj.

Informacja o ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) – szczegóły: (informacje); (owu NNW)