Studia stacjonarne 1 i 2 stopnia

Studenci I roku – kurs „System Informacji Bibliotecznej - SIB”

Informacja o realizacji przedmiotu „System informacji bibliotecznej”
Terminy zajęć (spotkań) SIB dla poszczególnych grup administracyjnych

studenci I roku stacjonarnych studiów magisterskich

ZAPRASZAMY STUDENTÓW/STUDENTKI
do udziału w projektach stażowych Uniwersytetu Ekonomicznego,
zakładających realizację 3-miesięcznych staży w oparciu o Program Stażu zgodny z efektami kształcenia na wybranych kierunkach studiów 2. stopnia. Zasady rekrutacji, terminy oraz wszystkie niezbędne informacje i dokumenty dla studentów Wydziału IE dostępne są tutaj.

dr hab. inż. Anna Cierniak-Emerych,prof. UE
Prodziekan ds. studenckich i dydaktyki
Ważne informacje dla studentów 1 roku

Link do Uczelnianego Regulaminu Studiów

Napisz do dziekana

Jeżeli masz uwagi dotyczące prowadzenia zajęć dydaktycznych (punktualność, jakość prowadzonych zajęć) oraz doskonalenia jakości obsługi administracyjnej wyślij anonimową informację do Dziekana. Kliknij tutaj.

Informacja o ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) – szczegóły: (informacje); (owu NNW)