Studia stacjonarne 1 i 2 stopnia

UWAGA - PILNE!!!
studenci I roku stacjonarnych studiów magisterskich

W ramach projektu "Staże na start" uruchomiono dodatkową rekrutacje dla studentów kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na 14 miejsc stażowych. Dla tego roku na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji to ostatnia szansa na aplikowanie, bo w marcu będą Państwo już na drugim roku i rekrutacja nie będzie już dla Państwa możliwa.

Rekrutacja trwa do 12.01.2017

Szczegółowe informacje: http://www.biurokarier.wroclaw.pl/studenci/9592/staze_na_start.html

UWAGA - PILNE!!!
studenci studiów stacjonarnych 2 semestru II stopnia

Przypominam, że zgodnie zapisem Regulaminu zaleczenia zajęć wychowania fizycznego:

II. Ustala się następujące zasady uczestniczenia w zajęciach:

1. Zajęcia z wychowania fizycznego można zaliczyć w trakcie /§ 4, ust. 2 URS/:

a) studia I stopnia – czterech pierwszych semestrów
b) studia II stopnia – dwóch pierwszych semestrów

W związku z tym proszę wszystkich studentów aby dostosowali się do zapisów wskazanych w Regulaminie.

Przypominam jednocześnie, że II tura zapisów odbywa się w terminie od 7 października br. od godz. 17.00 do dnia 9 października br. do godz. 23.59

dr hab. inż. Anna Cierniak-Emerych,prof. UE
Prodziekan ds. studenckich i dydaktyki
studenci I roku stacjonarnych studiów magisterskich

ZAPRASZAMY STUDENTÓW/STUDENTKI
do udziału w projektach stażowych Uniwersytetu Ekonomicznego,
zakładających realizację 3-miesięcznych staży w oparciu o Program Stażu zgodny z efektami kształcenia na wybranych kierunkach studiów 2. stopnia. Zasady rekrutacji, terminy oraz wszystkie niezbędne informacje i dokumenty dla studentów Wydziału IE dostępne są tutaj.

dr hab. inż. Anna Cierniak-Emerych,prof. UE
Prodziekan ds. studenckich i dydaktyki
Ważne informacje dla studentów 1 roku

Szanowni studenci,
Informuję, iż przed dokonaniem wyboru grupy seminaryjnej i promotorów prac inżynierskich oraz magisterskich możliwe jest wcześniejsze – w godzinach ich konsultacji – spotkanie osobiste z potencjalnymi promotorami.
Szczegółowe informacje na temat dni oraz godzin konsultacji poszczególnych promotorów można znaleźć korzystając z wyszukiwarki „szukaj pracownika” ( zakładka na stronie głównej UE) .

dr hab. inż. Anna Cierniak-Emerych,
prof. UE Prodziekan ds. studenckich i dydaktyki

Link do Uczelnianego Regulaminu Studiów

Napisz do dziekana

Jeżeli masz uwagi dotyczące prowadzenia zajęć dydaktycznych (punktualność, jakość prowadzonych zajęć) oraz doskonalenia jakości obsługi administracyjnej wyślij anonimową informację do Dziekana. Kliknij tutaj.

Informacja o ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) – szczegóły: (informacje); (owu NNW)