Prodziekan WNE ds. Promocji i Współpracy z Otoczeniem

e-mail: prodziekan.szpulak@ue.wroc.pl
aleksandra_szpulak_5
Życiorys
ur. w 1977 roku, tytuł magistra uzyskała w 2001 roku na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na Wydziale Gospodarki Narodowej, zajmując trzecie miejsce wśród najlepszych absolwentów Wydziału. Rozprawę doktorską pt. Systemy wczesnego ostrzegania w zarządzaniu płynnością finansową przedsiębiorstw obroniła z wyróżnieniem w 2005 roku na Wydziale Gospodarki Narodowej AE Wrocław. Obecnie pracuje nad habilitacją nt. Modelowanie i prognozowanie procesów oraz zjawisk finansowych przedsiębiorstwa. Wykłada na studiach I, II i III stopnia przedmioty z zakresu metod ilościowych oraz finansów, także w j. angielskim. Wielokrotna stypendystka programu ERASMUS. Aktywnie uczestniczy w roli konsultanta metodologii badań naukowych. Nagradzana przez Rektora za osiągnięcia w pracy naukowo-badawczej. Od 2001 roku związana wyłącznie z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, zatrudniona w Katedrze Prognoz i Analiz Gospodarczych. Prywatnie mama czwórki dzieci.
Wykaz publikacji wg bazy GoogleScholar