Koła naukowe na Wydziale ZIF

1a
Wstępując do koła naukowego otwierasz sobie możliwości wyróżnienia się na tle rówieśników, a przy tym utrwalenia wiedzy w dziedzinach, które w toku studiów naprawdę Cię zaciekawiły. Dzięki aktywności w tego typu organizacji, już na studiach wzbogacisz swój życiorys o tak cenne dla pracodawców doświadczenie, którzy przychylniej patrzą wówczas na Twoje aplikacje. Bardzo często koła naukowe pomagają w znajdowaniu praktyk studenckich, które nadają Twojej wiedzy wymiar praktyczny. Same studia to nie wszystko i im wcześniej to zauważysz, tym lepiej dla Ciebie, bo im więcej dasz z siebie innym, tym większa będzie Twoja satysfakcja.

Alfabetyczny wykaz kół naukowych na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów: