Projekt "STAŻE NA START"

Od 1 sierpnia 2016 cztery projekty „STAŻE NA START” rozpoczną się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz w Jeleniej Górze w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Są one kierowane do 497 studentów i studentek Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Główne działanie w projektach zakłada organizację staży trwających 3 miesiące (sumarycznie 360 godz., tj.120 godz. miesięcznie), zgodnie z przyjętym programem stażu pod nadzorem Opiekuna Stażu (reprezentującego firmę) i Uczelnianego Koordynatora Stażu.

W ramach projektów zapewnione będzie:

Staże zaplanowano w 2 edycjach na lata akademickie 2016/2017 i 2017/2018. Łączna kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego wszystkich czterech projektów wynosi 5 639 918, 64 zł.

Projekty „STAŻE NA START” rozpoczną się w sierpniu 2016 i realizowane będą do końca lipca 2018 przez Biuro Karier i Promocji Zawodowej przy wsparciu pracowników wydziałów.

Wybór pracodawców oferujących staże nastąpi w sierpniu 2016, natomiast pierwsza rekrutacja studentów i studentek odbędzie się we wrześniu 2016.

Adres WWW: http://www.biurokarier.wroclaw.pl/studenci/9592/staze_na_start.html