ACCA DAY na UE we Wrocławiu

acca_day_on_uew

ACCA DAY na UE we Wrocławiu

Czyli jak trafić na najlepsze (dla siebie) stanowisko w finansach

Jeżeli marzy się Wam praca na wysokim stanowisku w finansach lub już wiecie, że chcielibyście zostać CFO (Chief Financial Officer), zapraszamy do udziału w ACCA Day na UE we Wrocławiu - czyli spotkaniach z praktykami świata biznesu i finansów. Wydarzenie odbędzie się już 16 listopada br.

W ramach ACCA Day możecie spotkać się z Agnieszką Kossakowską, członkinią ACCA, Dyrektor Finansową, Członkiem Zarządu spółek Cosma Casting i Magna Real Estate, która opowie o "Ścieżce kariery CFO", czyli jak świadomie budować karierę finansisty oraz jak w tym celu wykorzystać możliwości oferowane przez ACCA (godz. 9:45 - 11:00; budynek Z, s. 213).

Uczestnicy ACCA Day będą mieli również okazję porozmawiać z przedstawicielem firmy HP Enterprise i członkiem ACCA - Sławomirem Żołnierkiem, TS EMEA Countries Finance Manager, Revenue and Consulting, który w ramach bloku "Future You" opowie jakich kompetencji oczekują pracodawcy od kandydatów, jak zwiększać swoje szanse na otrzymanie atrakcyjnej pracy oraz jak pracodawcy postrzegają certyfikaty zawodowe, takie jak ACCA (godz. 11:15 - 12:30; budynek Z, s. 213).

Wszelkich informacji na temat ACCA oraz Akredytowanych Programów ACCA realizowanych na Wydziale ZIF UE we Wrocławiu będzie można uzyskać również na stanowisku ACCA w budynku "E" w hallu głównym - przy sali 1E (godz. 8:00 - 14:00).

PROGRAM:

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące Akredytowanych Programów ACCA prowadzonych na Wydziale ZIF UE we Wrocławiu.

ACCA. Pomyśl z nami o swojej przyszłości! Think Ahead.

Dodatkowych informacji na temat Akredytowanych Programów ACCA można uzyskać na: studiujzacca.pl

Adres WWW: http://studiujzacca.pl/