Nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej trwa

Decyzją Zarządu Województwa Dolnośląskiego został ogłoszony nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego w 2017 r. Celem naboru wniosków jest wyłonienie i wsparcie zadań dotyczących realizacji zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego wraz z udzieleniem dotacji na ich dofinansowanie.

W ramach działania przewiduje się dofinansowanie następujących rodzajów zadań:

Zadanie 1

Organizacja konferencji, seminariów, spotkań naukowych, związanych z kształceniem studentów studiów stacjonarnych, kształceniem uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich i kadr naukowych

Zadanie 2

Publikacje, wydawnictwa naukowe.

Bezpłatne wydawnictwa książkowe i multimedialne związane z realizacją kształcenia studentów studiów stacjonarnych, kształceniem uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich i kadr naukowych

Podmiotami uprawnionymi do złożenia wniosku są dolnośląskie uczelnie wyższe. Przedsięwzięcie obejmuje zadania, których realizacja rozpoczyna się nie wcześniej niż 6 lutego 2017 roku i kończy się nie później niż 31 grudnia 2017 r.

Czas realizacji powinien obejmować okres przygotowania, przeprowadzenia zadania oraz zakończenia zadania.

Wnioski należy składać w terminie od dnia 02.01.2017 r. do dnia 20.01.2017 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, zakładka: edukacja

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie ogłoszonym przez UMWD proszone są o kontakt z Centrum Zarządzania Projektami, które udziela wsparcia w formalnych kwestiach składania wniosków.

Centrum Zarządzania Projektami
telefon +48 71 36 80 778, e-mail: czp@ue.wroc.pl